Prowadzenie postępowań sądowych

Oferujemy reprezentację w cywilnych i gospodarczych postępowaniach sądowych m.in. z zakresu spraw o zapłatę w związku z nieopłaconymi fakturami VAT, sporów z ubezpieczycielami w zakresie wysokości przyznanego odszkodowania w związku z zaistnieniem szkody objętej ubezpieczeniem, dochodzenie przed sądem odszkodowania i zadośćuczynienia. Reprezentujemy Klientów w sprawach dotyczących nieruchomości. Ponadto zapewniamy prawne wsparcie w sprawach sądowych z zakresu prawa spadkowego, takich jak sprawy o zachowek czy dział spadku oraz rekomendujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do indywidualnej sytuacji Klienta.

Umowy

Pomagamy przy analizie i opiniowaniu umów, opracowywaniu projektów umów, prowadzeniu negocjacji. Sporządzamy kontrakty takie jak: umowy najmu, w tym umowy najmu wielkopowierzchniowego, umowy najmu okazjonalnego, umowy handlowe, umowy o współpracy handlowej, umowy dostawy, umowy franczyzowe, umowy o roboty budowlane, umowy zlecenia, mowy o dzieło, umowy przedwstępne sprzedaży nieruchomości, umowy cesji partycypacji TBS (Towarzystwo Budownictwa Społecznego) i inne według oczekiwań naszych Klientów.

Prawo Nieruchomości

Kompleksowa obsługa prawna transakcji, których przedmiotem są nieruchomości, w tym doradztwo transakcyjne, umowy, ocena prawna zagospodarowania przestrzennego, postępowania wywłaszczeniowe, postępowania administracyjne. Doradzamy i prowadzimy postępowania stanowiące odpowiedź na skomplikowane relacje właścicielskie, bezumowne korzystanie z nieruchomości, spory na tle służebności gruntowych. Gwarantujemy gotowość pomocy Klientom w nietypowych problemach dotyczących nieruchomości.

ADRES GŁÓWNY

ul. Piłsudskiego 116 C05-270 Marki

ADRES DODATKOWY

ul. Lisi Jar 5405-270 Marki

godziny otwarcia

poniedziałek - piątek9.00-16.00(Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość spotkania poza godzinami pracy Kancelarii)

mail

mariola.siluszyk-ulasiuk@adwokatura.pl

telefon

+48 781 958 611

NIP

5372445741
Jak trafić do Kancelarii